TIP: Poznáváme Francii – 2-3. den – Poznáváme Paříž

Category : Letní dovolená, Tipy na cesty, Za poznáním · No Comments · by Bře 13th, 2015

Jako první doporučuje prostudovat webovou stránku http://www.vparizi.cz/doprava/jizdenky-a-listky-na-mhd-v-parizi. Z ní zjistíte, že nejbližší stanice Pařížské MHD (pěknou mapu najdete zde http://pariz.magicka-evropa.cz/images/metro.gif) jsou vzdálené jen pár stovek metrů od vašeho kempu.

Jaká místa v Paříži navštívit? Zde je několik webů, kde můžete čerpat inspiraci:

TIP: Poznáváme Francii – 1. den – Cesta do Paříže přes Německo do kempu Camping Paris Est – Homair Vacances

Category : Letní dovolená, Za poznáním · No Comments · by Bře 13th, 2015

První cílovou destinaci doporučujeme samozřejmě hlavní město Paříž. Poznat toto krásné město je za jeden den takřka nemožné, proto si rezervujeme 2 dny. Kde však zaparkovat a kempovat? Ideálním místem je kemp Camping Paris Est – Homair Vacances východně od Paříže. Fotogalerie a podrobné informace o tomto místě vč. cen najdete na stránkách populárního cestovatelského serveru www.camping.info. Bližší informace konkrétně o tomto kempu pak na adrese http://cs.camping.info/francie/ile-de-france/camping-paris-est-homair-vacances-7682. Domovská stránka kempu je www.homair.com/de/camping/paris-est. Adresa kempu je Camping Paris Est, 131 Boulevard des Alliés, 945.

TIP: Poznáváme Francii – plán cesty

Chcete prožít úžasnou dovolenou a uvidět přitom krásná místa? Vycestujte na 10 dní obytným vozem do Francie! Poznejte Paříž, Lyon, francouzskou riviéru, pláž Saint Tropez, památky a další krásná místa této země!

Zde je  plán cesty:

cr-nemecko-francie-italie-cr