TIP: Poznáváme Francii – 1. den – Cesta do Paříže přes Německo do kempu Camping Paris Est – Homair Vacances

Category : Letní dovolená, Za poznáním · by Bře 13th, 2015

První cílovou destinaci doporučujeme samozřejmě hlavní město Paříž. Poznat toto krásné město je za jeden den takřka nemožné, proto si rezervujeme 2 dny. Kde však zaparkovat a kempovat? Ideálním místem je kemp Camping Paris Est – Homair Vacances východně od Paříže. Fotogalerie a podrobné informace o tomto místě vč. cen najdete na stránkách populárního cestovatelského serveru www.camping.info. Bližší informace konkrétně o tomto kempu pak na adrese http://cs.camping.info/francie/ile-de-france/camping-paris-est-homair-vacances-7682. Domovská stránka kempu je www.homair.com/de/camping/paris-est. Adresa kempu je Camping Paris Est, 131 Boulevard des Alliés, 945.

GPS souřadnice jsou : 48.830317 (48°49’49.14″ N) / 2.479981 (2°28’47.93″ E)

Do Francie pojedete přes Německo. První zastávku si můžete udělat v Norimberku. Zde doporučujeme navštívit Císařský hrad, který se pyšní krásnou věží Heidenturm s dvojitou kaplí (více informací o této významné památce najdete zde)

Cesta do kempu z Prahy je nejdelší z celé cesty. Jde přibližně o 1000 Km, což při průměrné rychlosti 100 Km/hodinu 10 hodin jízdy.

SHARE :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>