Camping Beauséjour – Sérignan (Francie)

Category : Letní dovolená, Podzimní dovolená, Wellness & SPA · by Říj 26th, 2015

Dovolená v kouzelné a romantické Francii vás jistě zláká nejen na své víno, hrady á zámky, ale i na krásné písečné pláže na pobřeží Středozemního moře. Dovolujeme si vás pozvat do vyhlášené oblasti, kde se snoubí pobřeží se slunnými písčitými plážemi a lagunami s kulturními a historickými památkami, to vše je dobarveno pozoruhodným středomořským ekosystémem.  V tomto ráji naleznete letovisko zvané Camping Beauséjour u města Sérignan. Kemp se rozprostírá na překrásné ekologické pláži. Zaručeně vás ohromí fascinující pohled z kempu na moře a „nekončící“ kilometry dun bílého písku. Čistý vzduch prosycený mořskou vodou jsou tím nejlepším místem k vaší zdravotní rekreaci. Všechny stresující vjemy a myšlenky, které vás pronásledují z domova, odfoukne jemný přímořský větřík a vy se budete soustředit jenom na sebe a odevzdaně se necháte unášet na vlnách blaženosti.

Camping-Beauséjour-–-Sérignan-2

Ubytování v kempu

Zázemí kempu vám poskytne možnost ubytování v mobilních domech, chatkách a vlastních stanech nebo v obytných vozech. Tato místa jsou samozřejmě kompletně zasíťovaná a ve stínu stromů, oleandrů a moruší. Dle libosti si vyberte vhodné místo, kterých je v kempu téměř v jakoukoli dobu dostatek. Rozhodně vás nemusí trápit nedostatek soukromí. Místa pro karavany nebo obytné vozy mají kolem sebe privátní zónu o rozloze cca 100 m2. Kemp můžete navštívit i se svým domácím mazlíčkem, ovšem ten musí být držitelem platného očkovacího průkazu.

A co všechno dalšího kemp nabízí?

Kromě slunění na pláži s jemným bílým pískem a písečnými dunami se můžete v kempu věnovat různým sportovním aktivitám. Mezi ně patří např. plážový volejbal, plavání v moři, pěší výlety a cykloturistika. Na své si přijdou i milovníci nudismu na 500 m vzdálené nudistické pláži. V rámci areálu jsou malé obchůdky pro praktické nákupy, ale nakoupíte zde i dárky a různé suvenýry. Denně si můžete v jakoukoli dobu zakoupit čerstvé francouzské pečivo. V areálu se nalézá restaurace ‘Le Chupito’ s excelentní kuchyní, velmi dobře vybaveným barem a terasou, kde se tančí, zpívá a probíhají četné kulturní akce. Vedle restaurace na vás čeká luxusní bazén, který je v noci osvětlený pro případ, že byste se potřebovali po nějaké té skleničce a tanečku trochu zchladit.

Camping-Beauséjour-–-Sérignan-1

Po celém dni stráveném na sluníčku určitě zavítejte do hlavní „atrakce“ tohoto kempu –  Spa-Wellness centra, kde budete zaručeně nadšeni z uklidňujícího prostředí ve středomořském stylu. V tomto centru se o váš relax a odpočinek postarají turecké lázně, finská sauna, vířivky a salónek s exotickou vůní, kde si můžete vychutnat třeba šálek dobrého čaje.

Od dubna 2015 je otevřeno pro děti Aqua centrum s vyhřívaným bazénem, různými skluzavkami, tobogány a brouzdalištěm. Hodláte-li sem zavítat i s dětmi, pak tu vaše děti jistě nadchne „dětský klub“, kde je můžete v klidu zanechat, abyste se také mohli na chvíli odevzdat relaxaci a romantickými chvílím o samotě.

Camping-Beauséjour-–-Sérignan-3

bližší info: www.camping-beausejour.com

BANNER-blog

Další titpy:

SHARE :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>