Camping Lido (Itálie)

Category : Letní dovolená, Tipy na cesty, Wellness & SPA · by Říj 26th, 2015

Možná máte oblast městečka Bibione v Itálii spojenou s populárními dovolenými, se kterými se v porevolučním období takřka roztrhnul pytel.  Tenkrát se na těchto plážích mluvilo skoro jenom česky. Dnes je situace trochu jiná, vyrostlo zde mnoho nových luxusních hotelů a resortů a toto krásné letovisko má rozhodně co nabídnout. Pokud přemýšlíte kam se vydat v létě na dovolenou se svým obytným vozem nebo s karavanem, tak kemp Camping Lido v Bibione je tím pravým letoviskem. Zažijete zde dovolenou plnou relaxace, odpočinku, ale i zábavy. Domů se vrátíte jako vyměnění a hlavně omlazení.

Camping-Lido-(Itálie)-2

Kemp leží přímo u upravené pláže. Pláže jsou tu vybaveny pohodlnými místy k nerušenému relaxování a slunění. Některá místa na plážích jsou dokonce přizpůsobena díky speciálním křeslům tělesně postiženým. Bibione Pineda je doslova přírodní ráj, kde se pláž střetává s lagunou.  Místo je porostlé voňavými přímořskými borovicemi a rododendrony. Dá se říci, že se jedná o opravdovou oázu ticha a klidu, i přesto, že hlavní třídy ve městě jsou plné malých obchůdků, restaurací a pro Itálii typických pizzerií. Na své si zde přijdete, i pokud holdujete nočnímu životu. Letní večírky tu bývají opravdu živé a určitě se necháte na své dovolené v Bibione na jeden zlákat. Můžete tancovat jen pár metrů od moře na pláži a naplno si užívat euforii nočního plážového života.  Pokud jsou pro vás divoké noční párty na pláži už trochu moc, tak ale určitě doporučujeme zúčastnit se některé ze zábavných akcí, ohňostrojů, koncertů benátských hudebníků a kapel. Ani ti nejmenší nepřijdou, co se kultury týká zkrátka, bývají tu pořádány samozřejmě i různé akce a pořady pro děti.

Součástí města je i poetický přístav pro plachetnice a motorové lodě, kde se vám nabízí možnost pronajmout si motorový člun a vydat se na rybolov nebo jenom na romantický výlet po otevřeném moři.  Dospělí i děti si mohou zaplatit kurz plachtění nebo jízdy na kajaku.  Určitě vám doporučujeme jízdu na kole podél celé laguny nebo velice zdraví prospěšný běh na boso.

Camping-Lido-(Itálie)-1

Aktivity přímo v kempu

Přímo v kempu budete mít možnost využít luxusně zařízený bazén a pro děti je tu zábavný park, jako bezpečná alternativa k otevřenému moři. Kemp Lido zaručuje relaxační dovolenou s výbornou zábavou, kde budete stále nablízku krásné přírodě a vychutnáte si naplno každou minutu své dovolené.

Jako majitelé obytných vozů vás jistě bude zajímat informace, že v kempu je 366 zasíťovaných míst. Z toho 255 míst je obvykle k dispozici i bez rezervace.

Určitě oceníte nově otevřený salon krásy a spa. Jedná se o moderní a sofistikované prostředí pro odpočinek každého, kdo se chce plně věnovat očistným aktivitám a požitkům, které nabízí voda a vše s ní spojené. Mezi wellness aktivity, které na vás čekají, patří různé vířivky, sauny, relaxační zóna, masážní kabinky, lymfatické a antistresové procedury. Všechny masáže a ostatní úkony provádějí vysoce kvalifikovaní a příjemně naladění zaměstnanci.

Dámy určitě uvítají kosmetický salon a ostatní procedury, které nechají plně vyniknout jejich kráse. Večer si se svým drahým protějškem zaručeně vychutnáte příjemnou romantickou atmosféru při západu slunce, kterou skýtá toto nezapomenutelné přímořské letovisko.

Zkušený personál se postará o vaši zábavu i zábavu vašich ratolestí. Jak již bylo nastíněno, tak jsou tu pořádány večery plné všemožné zábavy, kulturní představení a ohňostroje. Kemp je pro vás vhodný, i pokud holdujete sportu. Budete zde mít možnost zúčastnit se různých sportovních turnajů, např. v plážovém volejbalu, tenise, šipkách, bowlingu, plavání, atd.
Věřte, že dovolené strávené v tomto kempu a přímořském letovisku rozhodně litovat nebudete, ba naopak, dlouho na ni budete v dobrém celá rodina vzpomínat.

bližší informace: www.bibione.com

BANNER-blog

Další titpy:

SHARE :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>