Karavan Park Sexten (Itálie)

Pokud jste milovníky nedotčené přírody obklopené krásnými horskými štíty, tak vám směle doporučujeme navštívit Karavan Park Sexten ležící v Itálii. Tento resort najdete v Jižním Tyrolsku v Dolomitech, poblíž hranice s Rakouskem. Otevřou se vám zde nádherné přírodní scenérie včetně veškerého zázemí pro sportovní vyžití a relaxaci zároveň. Harmonicky na tomto místě spojíte táboření s wellness aktivitami. A večer budete usínat za příjemného šumění horského potůčku. V kempu se můžete samozřejmě ubytovat ve vlastních obytných vozech nebo karavanech. Kromě zasíťovaných míst pro kempování jsou zde krásné dřevěné chatky a chaloupky s veškerým vybavením.  Jistě vaši pozornost upoutají tzv. stromové domy, což jsou v podstatě bytelné sruby postavené přímo na stromech. Pokud jste gurmáni, tak si zde jistě užijete kulinářské speciality ve třech různých restauracích. A pokud hodláte kemp navštívit s malými dětmi, tak na ně tu také čeká spousta zábavy. K dispozici budou mít hřiště a večer si s nimi můžete třeba upéci buřta na ohni.

Karavan-Park-Sexten-(Itálie)-1

Wellnes a spa aktivity

Kemp se může pyšnit nejenom nádherným okolím, ale i velkým wellness a spa centrem. Zažijete zde nový rozměr relaxace a opouštět toto místo budete jako znovuzrození. Celý zážitek ve vás umocní celkový vzhled lázní tvořený přírodním kamenem s příměsí dřeva. A to vše harmonicky usazené v malebné krajině. Čekají tu na vás sauny, vířivky, vodní svět a můžete se nechat zlákat i na příjemné masáže, které do správného wellness centra neodmyslitelně patří. V této relaxační oáze se všechny problémy vašeho všedního života rázem rozplynou v obláčcích páry.
Další významnou částí kempu je krytý bazén, který je vytvořen z přírodní skály a křemičitých kamínků. Vedle najdete saunu, různé hydromasáže a kneippovu nožní koupel. Krytý bazén je propojen s venkovním bazénem a nabízí vám možnost celoročního využívání. Z bazénu budete mít krásný výhled na okolní pohoří, což opět umocní výsledný relaxační efekt.

Karavan-Park-Sexten-(Itálie)-2

Wellness centrem a bazénem to rozhodně nekončí. Pokud jste příznivci saunování, tak slyšte! Karavan Park Sexten nabízí celou řadu různých druhů saun. Objevíte zde opojné kouzlo finské sauny z modřínového dřeva, římskou parní komoru, novou bio saunu s výhledem přímo na Meridiana Sesto nebo také novou jeskyní saunu.

Co děti, mají si kde hrát?

Karavan-Park-Sexten-(Itálie)-3

Ano, jistě! Děti dovolenou v tomto místě přímo zbožňují. Čerstvý horský vzduch, hory a dobrodružství na každém kroku. V areálu je dětský park pod širým nebem, kde své dítě o nějakou tu energii určitě připravíte. Je tu také dětský dům, kde můžete dítě i dočasně ubytovat. O zábavu se jim postará herna pro děti od 4 do 12 let a vám naopak salónek určený pro rodiče. Teenageři jistě uvítají 40místné kino, kurzy lezení a různé vzrušující výlety po okolí. Samozřejmě nesmíme opomenout ani vyhlášený vodní svět.

Po příjemné pasivní relaxaci v luxusních lázních, možná zatoužíte i po nějakém tom sportovním vyžití. A toho je v oblasti Dolomit věru mnoho. Na své si přijdete, pokud jste milovníky letních sportů, ale i sportů zimních. Pěší výlety, nordic walking, lezení po ferratách a v zimě lyžování, snowboarding, to vše a ještě více vám může místí okolí nabídnout. Věřte, že nejlepší relaxování, je pohyb nebo i pouhé rozjímání v lese.

Tak co, ještě chcete tvrdit, že byste s obytným vozem nebo karavanem do hor nejeli?

bližší informace: www.caravanparksexten.it

BANNER-blog

Další titpy:

SHARE :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>