Kemp Holmernhof (Německo)

Přemýšlíte kam se vydat se svým obytným vozem na dovolenou? Nemusíte jezdit zas až tak daleko. Jedna ze soudních spolkových zemí v Německu – Bavorsko, je jako dělaná pro kempování a rekreaci a to celoročně. Naleznete zde spoustu kulturních a přírodních pozoruhodností. Pokud se do této oblasti vydáte, tak vám jednoznačně doporučujeme kemp Holmernhof, který se nachází v lázeňské obci Bad Füssing. Tato malebná obec a její okolí vám nabízí mnoho možností, jak pro odpočinek spojený s lázeňskými procedurami, tak pro aktivně strávené chvíle. Luxusní lázeňské služby a příjemní lidé vám pomohou zapomenout na všechny starosti a odplout na vlnách euforie.

Kemp-Holmernhof--3

Zázemí kempu

V kempu je dostatek parkovacích míst pro váš karavan nebo obytný vůz. Všechna místa jsou připojena k elektrice, internetu a s možností TV připojení. V kempu si můžete nechat doplnit i plynové lahve. Ve vybaveném mini-marketu budete mít zase možnost doplnit zásoby potravin.  Ubytování je kromě vlastních vozů a karavanů možné v i apartmánech.  V místní restauraci, jste-li gurmány, jistě nepohrdnete vydatnou bavorskou specialitou, kterou spláchnete skvělým křenovým pivem. Pro úplné sžití se s lokálním folklorem musíte navštívit „pivní zahrádku“, což je typická bavorská hospůdka ze dřeva a nepokrytých cihel. K hospůdce paří příjemná teráska a bowlingová dráha. Určitě doporučujeme k pivu ochutnat ve vlastní peci upečený domácí chleba s nějakou místní specialitou. Kemp umožňuje celoroční provoz. I v zimě tu jistě strávíte příjemné chvíle a věnovat se můžete hned několika zimním sportům. Za zmínku určitě stojí třeba běh na lyžích, curling nebo bruslení.

Něco pro zdraví a odpočinek

Kemp-Holmernhof--4

Přímo v městečku Bad Füssing najdete vyhlášené termální lázně, které jsou asi 5 minut vzdálené od hlavní budovy kempu. Lázně proslavily léčivé sirné prameny, které, jak se říká, jsou zárukou věčného mládí. Nedaleko se nalézají také lázně Johannesbad, jež návštěvníkům nabízí opět různé termální procedury. Přímo v kempu je pro vaše fyzické zdraví určeno fyzioterapeutické středisko, kde vám maximálně zkušení odborníci navrhnou na míru léčebné kůry pro odstranění potíží a neduhů vašeho pohybového aparátu. Samozřejmostí jsou různé masáže, ale také se zde praktikují např. bylinné terapie, olejové zábaly a třeba terapie pomocí lávových kamenů nebo kruhového cvičení. No, a pokud vás opravdu netrápí žádné pohybové problémy, tak se nechte jen hýčkat a zajděte si do wellness centra a centra péče o krásu, které je určeno nejen pro ženy.

Kemp-Holmernhof--1

Sportovní a jiné aktivity

V teplých letních dnech vám doporučujeme osvěžující zchlazení ve venkovním bazénu, který leží jen pár kroků od hotelu. V bazénu máte k dispozici třeba skokanský můstek a bazének pro malé děti se skluzavkami, tobogánem a vodním hřibem.  U kempu jsou venkovní tenisové kurty se saunou a v zimě s kluzištěm. Pokud rádi s vaší rodinou jezdíte na kolech, tak zde budete ve svém živlu. Podél řek Inn a Rott jsou krásné cyklostezky, které ovšem lze využít i pro pěší turistiku. Ani kultura se této oblasti nevyhnula! V lázeňských zahradách města Bad Füssing určitě navštivte různé hudební akce, představení a divadla. Nedaleko odsud leží půvabné barokní město Schärding v Rakousku, které také stojí za to navštívit.

Věříme, že z pobytu v tomto překrásném místě, kde se luxus snoubí s širokou nabídkou aktivit a služeb, se vrátíte jako znovuzrození. Dobijete zde energii a získáte motivaci do práce, která vás povede k dalším profesním úspěchům.

Kemp-Holmernhof--2

Pro dokreslení představy o krásách tohoto místa, navštivte stránky www.holmernhof-camping.de

BANNER-blog

Další titpy:

SHARE :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>