SPA a Wellness letovisko TOILA SPA (Estonsko)

Category : Wellness & SPA, Zimní dovolená · by Říj 26th, 2015

Další oázou klidu a pohody, kterou vám můžeme s čistým srdcem doporučit je přímořské letovisko a lázně Tolia Spa v Estonsku. Pokud jste v Estonsku ještě nikdy nebyly, tak to určitě musíte, co nejdříve napravit. Dovolená strávená na pobřeží Baltského moře a navíc přímo v tomto areálu, je ideální očistou ducha i těla. V areálu najdete známý lázeňský hotel a karavan park se vším potřebným zázemím pro vašeho čtyřkolého miláčka. Pokud by vás snad omrzely všemožné vodní radovánky a procedury, tak můžete podniknout výlet do blízkého okolí, do parku Toila Oru nebo do 2 hodiny vzdáleného hlavního města Estonska, Talinu.  Ubytování je možné přímo v hotelu, kde jsou často pořádány nejrůznější konference a semináře. Hotel je svou kapacitou uzpůsoben na konference pro cca 80 lidí. U hotelu se nachází krásný kemp usazený v provoněném borovicovém háji. K dispozici tu máte zhruba 22 kempovacích míst pro přívěsy, karavany a obytné vozy. Hned vedle můžete využít malou leč útulnou saunu, kuchyň a stále čisté sprchy s toaletami.

TOILA-SPA-2

Toila Spa hotel

Nabídka wellness a lázeňských služeb je formována v takzvaných balíčcích. Naskýtá se vám tu jedinečná příležitost omladit a zrehabilitovat tělo i duši. Oprostit se od veškerých problémů a starostí. Navíc získáte novou energii pro další úspěchy ve vašem osobním i profesním životě.  Centrum zdraví zahrnuje v zásadě dvě hlavní části. Lázně s klasickými léčebnými procedurami, které bývají indikovány přesně podle diagnózy pacienta. Jezdí se sem rekreovat pacienti s chronickými problémy svalové soustavy, kardiovaskulárního a dýchacího ústrojí.

Další částí lázní je klasické wellness centrum, kde se také můžete odevzdat procedurám péče o tělesnou schránku, což jsou například různé hubnoucí kůry a hydratace pokožky. Po relaxaci je možné navštívit posilovnu, nebo si zaplavat v 25 metrů dlouhém bazénu. Součástí wellness centra je i saunový svět, kde určitě musíte vyzkoušet uvolňující infračervenou saunou, omamnou aroma saunou, solnou inhalaci, finskou saunou nebo třeba unikátní saunu na střeše. Nechybí tu ani parní komora, vířivka a masážní bazének. Nakonec toho všeho hýčkání svého těla jistě uvítáte odpočinek nebo přímo meditaci ve vestibulu s impozantním a uklidňujícím výhledem na vlnící se moře.

Jako součást wellness centra vás zaručeně zaujme exkluzivní komplex pro dospělé zvaný Orchidee. V tropické zahradě se vám kromě nerušeného odpočinku nabízí návštěva japonské, finské nebo medové sauny. U toho můžete doplnit tekutiny a energii v podobě čerstvého ovoce a nápojů. Budete se zde cítit blaženě tak jako kdysi Adam a Eva v Ráji.

Pokud by vám toto vše snad nestačilo…

TOILA-SPA-1

Saunami, vířivkami a léčivými procedurami komplex služeb hotelu rozhodně nekončí. Snad každá žena ocení služby salónu krásy, jako je kosmetika, kadeřnictví, manikúra a pedikúra. Večer strávený v útulné restauraci Mio Mare, která je známá pro své chutné pokrmy nejen evropské kuchyně, bude jistě romantickým zážitkem pro všechny zamilované páry. Restaurace pořádá také různé show a vystoupení s živou hudbou k poslechu i tanci.  Ani na vaše děti v tomto letovisku nezapomněli. Zabaví je zde různá dětská hřiště, minigolf, prolézačky, skluzavky a počítačové hry. Toila Spa je ideální místo pro strávení letní dovolené s rodinou. Resort je otevřen od května do září.

Odplujte do světa plného relaxace a odpočinku! Hoďte své problémy alespoň na chvilku za hlavu!

Více info na www.toilaspa.ee

BANNER-blog

Další titpy:

SHARE :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>