Wellness Park Gyenesdiás (Maďarsko)

Největší jezero ve střední Evropě Balaton vás zaručeně očaruje. Krásná příroda, průzračně čistá voda a nádherné upravené pláže si vás zaručeně podmaní a věřte, že si budete připadat jako  na dovolené u moře. Nejeden spisovatel a básník krásy jezera zvěčnil ve svém literárním díle.  Jezero Balaton, ležící v Maďarsku, dnes zažívá, zvláště u českých turistů, velikou renesanci. A kvalita služeb v místních hotelech a rekreačních střediscích se od dob, kdy se sem hojně jezdilo za socialismu, velice změnila.  U jezera se dnes nachází samé luxusní resorty, ve kterých vám nabídnou špičkovou péči a různé volnočasové zaměření. Jedním z nich je i  Wellness Park Gyenesdiás, který si ve svém komfortu a standardech nezadá s prvotřídními středisky v západní Evropě.

Wellness--Park-Gyenesdiás-3

Letovisko zaměřené na služby wellness a spa je situováno v blízkosti známých lázeňských měst Hévíz a Keszthely. Díky této výhodné poloze je vhodné snad pro všechny věkové kategorie návštěvníků. Naleznete zde klid pro odpočinek a revitalizaci celého svého těla i ducha a zároveň se tu můžete ponořit do letních aktivit téměř všeho druhu. Obzvláště nádherné jsou ranní nebo večerní procházky po březích a romantických plážích Balatonu. Nejbližší pláž je vzdálena pouhých 900 metrů od střediska. Kolem jezera vede krásná a upravená cyklostezka, a pokud jste vyznavači vodních sportů, tak si samozřejmě přijdete také na své. Místo je hojně vyhledáváno majiteli plachetnic a windsurfů.

Wellness--Park-Gyenesdiás-4

Ubytovat se můžete v krásných vybavených apartmánech nebo v kempu, kde je pro majitelé karavanů a obytných vozů vyčleněna plocha o rozloze 9.800 m2. Karavanové místa jsou vybavena elektrickými přípojkami a v blízkosti jsou nové a samozřejmě neustále obhospodařované sociální zařízení.

Wellness--Park-Gyenesdiás-5

Mezi wellness a sportovní aktivity v tomto středisku, které určitě stojí za zmínku, se řadí plavání v krásném venkovním bazéně, finská sauna a hydromasážní vany jacuzzi.  Určitě zde vyzkoušejte jednu z místních specialit, ke kterým patří např. světelná terapie, aroma masáže a švédské masáže s oleji dle vlastního výběru. Po očistné a uvolňující relaxaci ve wellness centru se můžete ještě unavit hraním tenisu nebo třeba hrou pétanque na speciálním k tomu určeném hřišti. A celý aktivně strávený den doporučujeme završit výbornou večeří a příjemným posezením v restauraci s WIFI, kde se konají i různé bankety a večírky. Vaše děti se tu jistě vyblbnou na krásném dětském hříšti.

Wellness--Park-Gyenesdiás-1

Na co ještě čekáte? Vzhůru k Balatonu za odpočinkem, vnitřním klidem a nezapomenutelnými zážitky!

Wellness--Park-Gyenesdiás-2

Více info na www.wellness-park.hu

BANNER-blog

Další titpy:

SHARE :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>