Nejkrásnější wellness & SPA centra a autokempy Evropy

Zpomalte a na chvíli se uvolněte! Žijete přeci jen jednou a vaše životní tempo nemusí vydržet věčně. Dopřejte občas svému tělu luxus a nechte se jenom hýčkat! Dovolujeme si vám doporučit několik exkluzivních míst, na která rozhodně jen tak nezapomenete. Ještě dlouho při vzpomínce na dovolenou strávenou v jednom z uvedených resortů vás zahrne euforie a pocit blaha. Wellness a spa aktivity mají obvykle blahodárný účinek jak pro tělo, tak pro ducha. V principu slovo wellness znamená cestu k harmonii ducha, mysli a těla. Tento druh relaxace je vhodný především pro všechny, kteří mají zodpovědnou práci a jsou často vystavování stresu a vypětí. Při návštěvě wellness centra zažijete příjemné uvolnění, pocit regenerace a zaručeně se odpoutáte od hektického života tam venku.

wellness-kempy-evropy

V poslední době zažíváme obrovský nárůst zájmu o relaxační pobyty typu wellnes a spa, jejichž nabídkou se to na internetu jen hemží. Destinace nabízející tento druh odpočinku se liší v kvalitě a rozsahu poskytovaných služeb. Nejezděte tam, kde nejsou připraveni na náročné hosty! Jeďte raději tam, kde náročné hosty uvítají s otevřenou náručí.

Záleží na harmonickém souznění jednotlivých procedur a celkové dispozici místa pobytu.  Neméně důležitý je samozřejmě i zkušený a profesionální personál. Při proniknutí do hlubin blaženosti, kterou wellness a spa aktivity skrývají, by se vám měly otevřít všechny póry na pokožce, příjemně uvolnit svaly a měli byste pocítit povznášející úlevu. Omamné vůně, postupně vstřebávající se příjemné teplo a celková atmosféra okolního prostředí také velkou měrou přispívají k očistnému efektu. Výsledkem každého pobytu tohoto druhu by mělo být oživení nejen tělesné schránky, ale především psychiky a motivace do další práce a života celkově.

Wellness a spa aktivity nejsou vhodné pouze pro manažery, podnikatele a ty, kteří pracují pod stálým tlakem, ale jsou vhodné třeba i pro zamilované páry. Prostředí lázní a vodní relaxace znásobí společně strávené romantické chvíle a dodá více fantazie do vašeho milostného života.
Pokud tedy opravdu potřebujete „dobít baterie“ nebo jen okořenit svůj milostný život, pak se s námi vydejte do krásných míst napříč celou Evropu, která nabízejí tu nejlepší ověřenou péči a nabídku saun, vířivek, koupelí, masáží včetně různých léčebných terapií a procedur!

Zde jsou naše tipy:

Karavan Park Sexten (Itálie)

Karavan-Park-Sexten-(Itálie)-1

Wellness  Park Gyenesdiás (Maďarsko)

Wellness--Park-Gyenesdiás-3

Camping Beauséjour – v Sérignan (Francie)

Camping-Beauséjour-–-Sérignan-2

Kemp Holmernhof (Německo)

Kemp-Holmernhof--4

Camping Lido (Itálie)

Karavan-Park-Sexten-(Itálie)-1

SPA & WELLNESS letivisko TOILA SPA (Estonsko)

TOILA-SPA-2

BANNER-blog

SHARE :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>